Medarbetare & kontakt

Kontakta oss gärna

e-post: hej@hear.se

Besöksadress: Humlegårdsgatan 17, 4 tr
Postadress: Box 16068, 103 22 STOCKHOLM


Urban Hilding – CEO & Senior partner
urban@hear.se
0701 88 14 04
Catharina Kinberg – Founder & Business Development
catharina@hear.se
0765 40 84 21
Jochum Forsell – Senior Partner
jochum@hear.se
0701 88 14 53
Malin Hallgren – Client Service Director
malin@hear.se
0702 20 42 34
Lisa Backlund – Projektledare
lisa@hear.se
0765 41 12 10
Per Gustafsson – Broadcast Specialist
per@hear.se
0701 88 14 66
Kristine Evenbom – Head of Digital
kristine@hear.se
0725 39 92 92

Sofia Granbom
 – Digital Strateg
sofia@hear.se
0703 00 65 82

Sam Runge
– Digital Media Manager
samuel@hear.se
0765 11 35 46

Nicklas Grundström
 – OOH&Print Specialist
nicklas@hear.se
0768 94 74 88
Malin Santonen – Praktikant Digital Media
malin@hear.se
076 19 67 851
Bo Fredelius – Account Lead
bo@hear.se
070 98 16 946
[/row]